Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Korcsolyáztunk

Korcsolyáztunk

 

Nagy jókedvvel készültünk osztályommal az idei farsangra. A gyerekek szorgalmasan gyakorolták produkciójukat, ám ekkor még nem sejtették, hogy a sok munka hamarosan meghozza gyümölcsét. II. helyezettek lettek a jelmezbe öltözött osztályok között, amivel nagy örömükre egy ingyenes korcsolyapálya-belépő járt.

Így aztán február 28-án kedden, egy vidám délelőttöt tölthettünk a veszprémi koripályán. Mivel rajtunk kívül éppen senki nem sportolt, kedvükre korcsolyázhattak az 5.a osztályosok. Nagyon jól érezték magukat, mindenkinek tetszett a közös korcsolyázás.

Köszönjük szépen a diákönkormányzatnak ezt a nagyszerű ajándékot!

Bokor Zsuzsanna

osztályfőnök

DSCN0144 DSCN0084

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum