Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 3 vendég2 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Ismerkedés az angollal

Ismerkedés az angollal

Az 1. c osztályban heti rendszerességgel vesznek részt a gyerekek angol foglalkozásokon. Mondókák, dalok segítségével sajátítják el a nyelvi alapokat. A vidám, jó hangulatú órákat kézműves tevékenység is kíséri.

A témakörök az éppen aktuális évszakok és ünnepek köré csoportosulnak. Így elevenítették fel ősszel a Halloween, Thanksgiving szokásit. Télen karácsonyi kórusénekükkel örvendeztették meg az iskolába érkező társaikat és szülőket. Legutóbb pedig Valentin nap alkalmából készítettek csodás képeslapokat, amelyek az alsós épület faliújságán tekinthetők meg.

16

015

 

Kíváncsian várják St. Patrik napját, amikor az egész iskolát megmozgató programon vehetnek majd részt.

Gálné Gacsal Erika és Keresztúri Zsuzsanna

tanítónők

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum