Márton-napi batyus bál

Kedves Szülők, jelenlegi és volt Diákok!

Iskolánk német nemzetiségi tagozatán hagyománnyá vált a Márton-nap megünneplése. Az idén 4. alkalommal szervezünk bált. Reméljük, hogy az eddigiekhez hasonlóan ez is hangulatos lesz. Minden osztály bemutatkozik, amit tánc, játék és tombola követ. Bízunk benne, hogy ebben az évben is nagyon sokan megtisztelik jelenlétükkel rendezvényünket.

Szeretettel várjuk ez évi Márton-napi batyus bálunkra, melyet november 8-án (pénteken), 18 órától rendezünk meg az iskola tornatermében. (főépület)

Jellegéből adódóan sváb zene szórakoztatja a vendégeket. Reméljük, a tervezett záráskor (21 órakor) mindenki jó hangulatban indulhat haza, úgy, mint tavaly.

dr Kovácsné Balázs Tünde tagozatvezető és kollégái