Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Jeder ist anders-gyermekmusical a dózsában

Tájékoztató

Ezúton szeretnénk tájékoztatni az érdeklődőket, hogy a Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola tanulói, tagozatunk tavalyi nemzetiségi gálaműsorára egy musicallel készültek. A zenés mesejáték nagy sikert aratott, ezért ősszel még egy előadást tervezünk.

A „Jeder ist anders” című gyermekmusicalt a Goethe Intézet munkatársai dolgozták ki és állították színpadra Budapesten 2012-ben. A mi iskolánk az országban másodikként vitte ezt a zenés darabot színpadra, a Goethe Intézet gyönyörű díszleteivel és jelmezeivel.

A kedves kis történetet 4. és 5. osztályos gyerekek mutatják be, amely jól követhető és élvezhető a 6-11 éves korosztály számára. Tapasztalataink szerint motivációul is szolgálhat számukra a nyelvtanuláshoz.

Az előadásra a Pannon Várszínházban kerül sor 2013. november 22-én pénteken 15 órakor. Időtartama kb. 45 perc.

 

A darabot színpadra vitte:Lenkei Judit és Ruzsicsné Ring Éva

A produkció megvalósításába segítettek: Baum Csabáné, Oszkó Beáta, Szabóné Fuit Zsuzsanna

 

Dr. Kovácsné Balázs Tünde német nemzetiségi tagozatvezető

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum