Gratulálunk!

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulójának eredményhirdetésére 2021. november 25-én került sor a Deák Ferenc Általános Iskolában.

Iskolánk csapatai ügyesen szerepeltek a megmérettetésen. 5 helyezést értek el 5. évfolyamos tanulóink: Csordás Lili, Lengyel Mátyás, Szilák Emma, Udvari Szabolcs. Felkészítőjük Tóth Emese tanárnő volt.

4.osztályosaink, Gelléri Eszter, Molnár Anna, Orbán-Tóth Szofia, Somogyi Nóra , a 11. helyet szerezték meg. Felkészülésüket Oszkó Beáta tanító néni segítette.

Nagyon büszkék vagyunk 6. osztályos tanulóinkra, akik kiemelkedő teljesítményükkel megnyerték korosztályuk mezőnyében a versenyt! Így ők képviselték az országos döntőben megyénket, ahol 8. helyezettek lettek.

Szívből gratulálunk a csapat tagjainak az elért eredményekhez! Köszönjük Horváth Liliána, Lestár Máté, Ondró Máté, Pálffy Noémi szorgalmát, kitartását és köszönjük felkészítőik – Tóth Emese, Szijártó-Horváth Nikolett – munkáját!