Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Gyógytestnevelés

A rendkívüli helyzet miatt a VMPSZ Veszprémi Tagintézményénél is kötelező változások léptek érvénybe. Mint ahogyan más nevelési-oktatási intézményekben, így sajnos nálunk sincs lehetőség a személyes kapcsolattartásra, ezért a távoktatás, telefonos és e-mailen keresztüli konzultáció lehetőségei állnak rendelkezésünkre.

Az iskolai gyógytestnevelésben részt vevő gyermekek szülei, amennyiben telefonos konzultáció lehetőségével szeretnének élni, keressenek a már ismert telefonszámomon +36 70 564-7578, vagy e-mail-ben: varszegikovacs@gmail.com

 

A gyógytestnevelésre járó gyermekek részére a Gyógytestnevelés Munkacsoporttal közösen összeállítottunk egy otthoni formában végezhető gyakorlatsort.

Folyamatosan fogunk további JÓ gyakorlatokat, videoanyagot küldeni, hogy a gyermekek ne maradjanak mozgáslehetőség nélkül, az egyéni és házi feladat gyakorlatai (akinek már van) napi szintű elvégzésére is mindenkit ezúton is buzdítunk!

 

Üdvözlettel és köszönettel:

Várszeginé Kovács Melinda

gyógytestnevelő

 

Talptorna-tartásjavítás feladatok ide kattintva megtekinthető, letölthető

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum