Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Saint Patrick’s Day

Szent Patrik Nap

 

A tavalyi év után, idén is megrendeztük iskolánkban a Szent Patrik Napi nagy zöld felvonulást. Március 17-én egyre többen ünneplik hazánkban is Szent Patrik napját. Írország védőszentjének ünnepe közel áll a gyerekekhez is, szimbólumai: az ír manó, a szivárvány, az arannyal teli csupor, a lóhere, a szerencse, mind-mind könnyen megjegyezhető, ábrázolható jelképek.

Ír zene kíséretében idén is zöldbe öltözve kerültük meg a Dózsa iskolát. Az 5. B osztályosok röviden elmondták az ünnep történetét. A résztvevő gyerekek idén is zöld üdítővel „koccinthattak” Szent Patrikra és az „írek szerencséjére”. A kísérő programok idén a plakátverseny (Fesztiválok a világ körül), a kézműves foglalkozások, a vetítések, a sportversenyek voltak. A plakátverseny nyertesei idén is „zöld” tortát kaptak jutalmul.

A gyönyörű időjárás is hozzájárult  a nagyszerű hangulatú program sikeréhez!

Galéria

IMG_3666

 

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum