Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 7 vendég2 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Kölyök Atlétikai verseny

Egy híján 100 induló

 atlétika

 

  1. január 31-én, a Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola tornatermében rendezte meg a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) a veszprémi általános iskolák első és második évfolyamos (2008-2009) diákjainak részvételével lezajlott Kölyök Atlétika versenyt. A hosszú hetek óta tartó járványok miatt megtizedelt iskolai létszám ellenére népes mezőny – hét iskola 99 diákja – gyűlt össze az eseményen.

Bettesné Lengyel Andrea és Szöllőskeyné Eisenbeck Dóra tanítók által összeállított  csapatban a 2. a és 2. c osztályos diákok képviselték iskolánkat. Vetélkedtek sprint- és sprint-gát váltóban, valamint békaugrásban is. A legnépszerűbb versenyszámoknak a sípoló rakétahajítás és a dinnyedobás bizonyult.

Minden induló oklevelet és csokit kapott, így a gyerekek elégedetten és jó élményekkel távoztak a versenyről.

 

 

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum