SULIRÁDIÓ 2016.február 8.

imagesSziasztok kedves dózsás diákok! Ha egyetértetek velem, szerintem nagyon jó hangulatú volt az idei felsős farsangunk, de a diákönkormányzat nevében kérlek Benneteket, hogy az ötletládán keresztül ti is osszátok meg a véleményeteket velünk.

Kedves felsős dózsás diákok! Remélem, hogy valóban jól szórakoztatok a pénteki farsangon. Örülnék, ha, az iskola honlapján megjelennek élménybeszámolóitok. Vajda-Kovács Ági farsangi fotói hamarosan megtekinthetőek lesznek a honlapunk képgalériájában. Szeretném megköszönni a diákönkormányzat nevében  azon diákok segítségét, akik a dekorálásban, helyszínek berendezésében és a tombola árusításban részt vettek valamint a szüleiteknek, tanár kollegáimnak, iskolánk dolgozóinak, akik a programok előkészítésében és lebonyolításában segítségükkel nagyban hozzájárultak a rendezvény sikeréhez. Nektek diákok pedig azt, hogy kulturáltan szórakoztatok. Nagyon jó hangulatú volt a jelmezes és műsoros bemutatkozás.külön köszönet a vállalkozó kedvűeknek.

A farsangi darts és a csocsó verseny II. ill. III. helyezettjeinek szeretném a jutalmakat átadni, ezért kérem keressenek meg a mai napon a 2. szünetben.

Reméljük az alsós kisdiákoknak is élményekkel teli, vidám farsangolásban volt részük.

Kedves alsó tagozatos gyerekek! Közeleg a Valentin napja, február 14-e.Készítsetek egyénileg vagy közösen ehhez az alkalomhoz illő domborműves képeslapokat. A legszebb egyéni s osztálymunkákat jutalmazzuk. A kész munkadarabokat február 12-e, péntekig a 4. b osztályban várja Zsuzsi néni és Erika néni. A készülődéshez jó munkát kívánunk!

fffAz Okoskodó játékunk január havi nyertesei a diákönkormányzat ajándékát ma a 2. szünetben vehetik át Zsuzsa nénitől a tanácskozóban. Múlt heti kérdésünkre a helyes válasz 8 arany érmet nyertek a magyar sportolók a 2012-es londoni nyári olimpián. Helyes megfejtőink: Polgár Zsófia

Komlósi Milán, 6.b osztályos diákunk eheti kérdése a következő: Mikor és hol rendezték az első Forma 1-es futamot?

Labdarúgó házibajnokság közlemény

Szeretettel köszöntjük Zsuzsa nénivel együtt a név- és születésnapjukat ezen a héten ünneplőket, sok örömet és boldogságot kívánva nekik!

Élmény dús, szép hetet kívánok kicsiknek és nagyoknak!