Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 2 vendég2 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Jelmez verseny

Kedves gyerekek és szülők!ast

Iskolánk február 6-án szombaton tartotta alsós farsangi bálját. Az idei tanévben rendkívül sok igényes jelmez vonult fel előttünk. Ez adta az ötletet, hogy meghirdessük ezt a pályázatot. Kérjük azokat a családokat, akik részt szeretnének venni ebben a versengésben, írják meg jelmezük történetét és küldjék el a farsangimaskara@gmail.com címre. A rövid fogalmazáshoz mellékeljenek képet is. A legérdekesebb, leghumorosabb fogalmazásokat díjaznánk és megjelentetnénk honlapunkon.

Beküldési határidő: február 19. péntek.

Előre is köszönjük lelkes munkájukat.

Keresztúri Zsuzsanna

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum