SULIRÁDIÓ január 11.

images Jó reggelt, sziasztok kedves dózsás diákok. Zsuzsa nénivel együtt köszöntelek Benneteket, a sulirádió január 11-ei adását halljátok.

Remélve, hogy valamennyien kipihentétek magatokat a hétvégén, mosolygós és szép napot kívánok én is mindenkinek és neked is kedves Ádám.

A diáktanács következő megbeszélését jövő hét hétfőn, január 18-án,  délután 2 órakor tartjuk a könyvtárban, ahol többek között a február 5.-ai a felsős farsang előkészületeit megbeszélve, a beérkezett programjavaslatokat is fontolóra vesszük. Ezért a héten még várjuk a farsanggal kapcsolatos ötleteiket. Diáktanács tagok tehát jövő héten, hétfőn számítok részvételetekre.

Amint arról Kishalmi Andi néni értesített Bennünket:

Országos informatikai verseny:

A Logo Országos Informatikai verseny iskolai fordulóját decemberben rendeztük meg iskolánkban. Idén kiemelkedően nehezek voltak a feladatok. Ennek ellenére tanulóink ügyesen vették az akadályokat.

8. évfolyamon a legjobb eredményt Kékesi Szabolcs érte el.

7. évfolyamon Nyírő Ágnes 7. c osztályos tanulónk.

6. évfolyamon Bíró Marci ért el kiemelkedő eredményt.

5. évfolyamon Nagy Rebeka és Németh Zoltán végzett az első helyen.

fffAz Okoskodó fejtörő játékunk első havi feladványainak hibátlan megfejtője Polgár Zsófia 5.c osztályos diákunk volt.
Zsófia a diákönkormányzat ajándékát veheti át, szívből gratulálok és köszönjük az eddigi megfejtéseket.

A 4. heti megfejtőnk neve helyesen, Komlósi Milán 6. b osztályos diák.
A múlt heti kérdésünkre adott választ és az eheti kérdést Ádám ismerteti.
Mi volt az Amerikai Egyesült Államok fővárosa Washington előtt? A helyes válasz:
Jó megfejtést küldők:Polgár Zsófia 5.c, és Polgár Sára

Eheti kérdésem a következő: Melyik országban található a Matshu Pitchu?

Az esedékes étkezési díjat, kiírás szerint, szerdán és csütörtökön kérjük befizetni Szántó Zsuzsa néninél.

Ágota napján kívánunk nagyon boldog név- és születésnapot az ünnepelteknek, élmény dús, szép hetet kicsiknek és nagyoknak!