Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 3 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

A „Tél legjobbjai „viadal iskolánkban

  Játékos sportversenyen vettek részt alsó tagozatos tanulóink.cats

A tét a „Tél legjobbjai„cím és kupa megtartása vagy elnyerése volt. A küzdelem az a, b, és c osztályok között zajlott a sportpályán. A negyedikesek és harmadikosok húzták az elsős és másodikos tanulókat. Az utolsó futamnál a forduló bójájára kellett az előre elkészített csapatzászlót kihelyezni és indulni vissza a célba.

A gyorsaság és ügyesség az idén az „a „osztályoknak kedvezett. A kupa egy évre biztosan az övék. Minden adott volt azon a napon, gyönyörű havas udvar, szikrázó napsütés, izgalomtól és örömtől sugárzó gyermekarcok.

Kishalminé Ágfalvi Andrea

DSCF8821

DSCF8817

DSCF8843

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum