Diáksport évzáró ünnepsége

2014. december 15-én rendezték meg a megyei és városi diáksport évzáró ünnepséget a Simonyi Átalános Iskolában, ahol jutalmat vehettek át a diákolimpián sikeresen szerepelt sportolók, csapatok, valamint az őket felkészítő tanárok, edzők.

A megjelenteket Porga Gyula polgármester köszöntötte elsőnek, aki kifejtette, hogy a sportba fektetett munka többszörösen is megtérül hiszen aki rendszeresen mozog, egészségesebb is lesz.

Iskolánk 8 tanulója kapott díjat a diákolimpián elért dobogós helyezésért:

a leány kardvívó csapat:Bettes Gabriella, ,Lengyel Dorottya, Lengyel Katalin, Samu Luca

a fiú kardcsapat: Krizmanich Máté,Szauter Benedek,Varga Bálint, valamint

a gumiasztal diákolimpián jeleskedő Dobos Karolin.

A leány kard csapat részére a díjat Halmay György önkormányzati képviselő, a Köznevelési, Ifjúsági és Sport Bizottság elnöke adja át.

diáko1 diáko2