Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 5 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Titokzatos kirándulás

Titokzatos kirándulás
A tanító nénik kedves karácsonyi meglepetéssel készültek nekünk. Csütörtökön ebéd után fogalmunk sem volt, hogy hova indulunk. Mindenki nagy izgalommal öltözködött és találgatta a végállomást. Útközben annyi kiderült, hogy gyalog indultunk a várba. Közben sokat nevetgéltünk. A várlépcső alatti fagyizó mellett vezetett utunk és eszembe jutottak a nyári családi fagyizások. Most azonban a hidegtől alig kaptunk a lépcsőn levegőt, de aztán hamar odaértünk a Dubniczai-palotába, ahol várt minket a Lego- város kiállítás. A kiállítás tehát megvolt, viszont belépőre nem volt pénzünk. Kicsit megijedtünk, de a tanító nénik megoldották a problémát, így végül jót nevettünk. Ahogy megláttuk, szemünk, szánk tátva maradt. Egy terepasztal, ami tele volt legoból készült dolgokkal. Az idegenvetetőnk, Franciska vezetett körbe minket. Tőle tudtuk meg, hogy az egész anyagot, Dr. Praznovszky Mihály gyűjtötte össze. Franciska képeket adott a kezünkbe és meg kellett keresnünk a nagy kiállításban a képen ábrázolt részleteket. Amikor végeztünk, az emeleten lego rajzot készítettünk. Rajzoltunk magunkról is lego képet, ezen sokat nevettünk. Végül összeállt egy lego osztály is. Aki kíváncsi erre az osztályra jöjjön el a 3. a osztályba. Elbúcsúztunk Franciska nénitől és vissza az iskolába a Margit romok mellett vezetett utunk. Kellemesen elfáradva, de széles mosollyal érkeztünk meg az iskolába. . Kár, hogy nem volt velünk a Barni, mert ő nagyon szereti a legot. Nagyon jó volt ez a nap. Köszönjük a meglepetést a tanító néniknek!
Bogdán Márta
Endrész Orsolya
Fódi Virág
Magyar Lili
Somlai Katalin 3. a osztályos tanulók

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum