Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

November havi ütemterv

     Nap Óra                  Esemény                Felelős Megjegyzés
04.(hétfő) 1400 Vezetőségi ülés igazgató
05.(szerda) 1400-1600  Halloween vetélkedő Rácsai RóbertKisné Hudák Katalin Felső tagozatos osztályok – énekterem
06.(csütörtök) 1500 Kémiai játszóház Pető-Hannig Barbara 8.b
07.(péntek) 1800 –2100  Szent Márton napi bál a német tagozaton Dr. Kovácsné Balázs TündeNémet nemzetiségi tagozaton tanítók, segítőik 1.sz tornateremfőépület zsibongó,osztály termek
10-14.(h-p.) Negyedéves értékelés hete Osztályfőnökök
10.(hétfő) 1400 Diáktanács ülése Lambert Zsuzsanna (DÖK)Veress József könyvtár
1700 SZM nagygyűlés Dr. Herth Viktória énekterem
11.(kedd) 1000 Hangszerbemutató sorozat 1. hangversenye a zeneiskolában OsztályfőnökökLambert Zsuzsanna
  1. osztályok
1630 Szent Márton napi lámpás felvonulás Osztályfőnökök Alsós német tagozatos osztályok
12.(szerda) 900-945  Ambu baba átadásabemutató óra keretében(újraélesztési technikák) Lambert ZsuzsannaLicsárné Hegyi ErikaNagyné Csapó Marianna
  1. a osztály

Biológia terem

14.(péntek) 800 Német Nemzetiségi kulturális fesztivál Városlődön Dr. Kovácsné Balázs Tündeés munkatársai
17.(hétfő)  16301700 Fogadóórák Szaktanárok,osztályfőnökök alsósfelsős
19-20.(sze.-csüt.) 1200-1430 Fényképezés az alsó tagozaton Dr.Bojnéczné Ficzere Judit
19.(szerda)  1430-1510 Kabóca Bábszínház előadás Lambert ZsuzsannaAlsós osztályfőnökök 3.sz. tornaterem
  1500 Kórustalálkozó a Simonyi iskolában Dr.Bojnéczné Ficzere Judit
20.(csütörtök) 1500-1700 Süsü, a sárkány…-előadás a Petőfi Színházban Alsós tanítók
21.(péntek)
  1. óra
Tóth László népi hangszer bemutatója Lambert ZsuzsannaDr. Bojnéczné Ficzere Judit 5.osztályok Dózsavárosi Klubkönyvtár
24.(hétfő)  1700 Továbbtanulási szülői értekezlet Plutzer FerencnéOsztályfőnökökVeress József
25.(kedd) 1430 Író-olvasó találkozó a Dózsavárosi Klubkönyvtárban Egy alsós osztály
26.(szerda) 900-1200 Oviskupa Nagy Róbertné, Szalai Tamásné,és munkatársai,Kondorné Denk Zsuzsa, Halmayné Badacsonyi Márta 1.sz tornaterem
 27.(csüt.)
  1. óra
Bemutató osztályfőnöki óra Bán Mihály 6.b
 27. (csüt.) 1500 Kémiai játszóház Pető-Hannig Barbara 8.a
 26. (szerda) 1645 Ovisuli indul Kondorné Denk Zsuzsa,Halmainé Badacsonyi Márta, leendő elsős tanítónők

 

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum