Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Töklámpást faragó verseny

Negyedik éve rendezzük meg iskolánkban a töklámpást faragó versenyt. A mostani versenyre az eddigieknél kevesebb lámpás érkezett. A lámpások nagyon színvonalasan faragottak voltak. A következő kisgyerekek vettek részt a versenyben: Bogdán Dalma 1. a, Póta Botond 2. a, Ábrahám Levente 2. a, Csillag Gréta 2. a, Bali Boróka 2. b, Hete Botond 2. b, Lakatos Márk 2. c, Bogdán Márta 3. a, Németh Bulcsú 3. c, Csillag Zsolt 3. c, Kiss Martin 3. c, Óhegyi Márk 4. b, Nagy Rebeka 4. c.

Minden résztvevőt jutalmaztunk.

A lámpások között láthattunk több tökből álló kompozíciót, boszorkányfejet, valamint led világítással felszerelt lámpást is.

Gratulálunk az érdekes megoldásokhoz!

Dóra néni

Szilvi néni

tök

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum