Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 4 vendég6 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Lámpás felvonulás

2014 november 11-én a Dózsa György Iskola alsós nemzetiségi osztályai, tanáraikkal és családtagjaikkal, Szent Márton Napi lámpás felvonuláson vettek részt.

Sötétedés után az apró lámpások hangulatosan világítottak Dózsa város utcácskáin egészen a Margit romokig. A kb. 500 főnyi résztvevő énekelve emlékeztek meg Szent Mártonról. A gyerekek izgatottan követték a patakban úszó „Liba-mécseseket”, majd lelkesen keresték a „kincseket” a romok között. Mindannyian nagyon várták, hogy mit rejtenek a „szerencse-puszedlik”. A hagyomány üzenetét is átérezték a gyerekek, mert a program során jócselekedetekre is sor kerülhetett. lámpás1 lámpás2

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum