Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 1 vendég2 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Halloween

VIDÁM DÉLUTÁN A HALLOWEEN JEGYÉBEN

Az angol Halloween szó szerinti fordításban a Mindenszentek (All Hallows) előtti estét jelenti. Ősi kelta ünnep, az Írországban és Skóciában élő törzsek ezen a napon ünnepelték az újévet .

Napjainkra már itthon is egyre inkább divatos lett a Mindenszenteket megelőző nap játékos hangulata. Főleg a gyermekek kapnak előszeretettel az alkalmon, hogy  boszorkányos és ijesztő ruhákat öltsenek, kivájt tökökből lámpásokat készítsenek.

Idén november 10-én az iskolánk alsó tagozatos angolt tanuló gyermekei is halloweeni hangulatba kerültek a megrendezett játszóházban. Izgatottan várták, milyen apróságokat tudnak készíteni ez alkalommal. A nagyobbak kulcstartónak is beillő tököcskéket varrtak, a kisebbek szellemkastélyt formázó cukorkatartót és boszorkány bábokat készítettek. Minden gyermek szorgosan alkotott és elkészült alkotásaikat hazavihették. A jelmezben érkezők külön jutalomban is részesültek.

Gálné Gacsal Erika, Keresztúri Zsuzsanna, Szélesy Esztella

1  34 2

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum