Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Állatok Világnapja

Az állatok világnapja alkalmából a veszprémi állatkert állatismereti vetélkedőt hirdetett.Erre a programra idén először két csapattal neveztünk a 2. és 4. évfolyamból.Nagyon sok hasznos információval bővültek kisdiákjaink ismeretei.A 4.a osztály “Elefánik” csapata ezen a városi vetélkedőn hibátlan feladatmegoldással 2. helyezést ért el. A végső eredményben a pluszpontok döntöttek.Büszkék vagyunk a csapat tagjaira,akik a következők voltak:Heizer Nóra,Kiss Gabriella,Csóka Panna,Lesetár Alexandra,Sándor Borbála.

Gratulálunk a jó eredményhez.

Vali néni, Dóra néni

állatok világnapja

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum