Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Kosármeccs

November 7-én kosármeccs volt a Dózsa György Általános Iskolában. Tanulóink kiválóan szerepeltek, edzőjük Veress József igazgató úr vezetésével. Nagyvázsony volt az ellenfél. Az eredmény 58-24 lett.  A meccsen részt vett Kész Dániel, Bukovics Benett,  Eigner Dániel, Dabosi Máté, Vörös Martin, Hadnagy Simon, Bátor Zsolt, Ender Tamás, Mikolasek Adrián, Wéber Martin, Hortoványi Bence és Szilágyi Áron.  A meccs játékvezetője Soós Imre bácsi volt. A jó hangulatú edzőmeccsen képek is készültek. A fotós Áron édesanyja, Szilágyi Andrea volt, akinek ezúton is köszönjük szépen a fényképezést. A következő bajnokit a Cholnoky Jenő Általános Iskolával fogják megvívni sportolóink 2013 november 27-én 14 órakor idegenben.

Szilágyi Áron 8.b

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum