Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Kémia játszóház

Kémia játszóház

 

2013. október 24-én iskolánk 11 diákja részt vett az Ipari Szakközépiskola és Gimnáziumban szervezett „Kémia játszóházon”. A program keretében a felső tagozatos 7.B és 8.A osztályos tanulók egy rendhagyó délutáni foglalkozás keretében szórakoztató, ugyanakkor tartalmas feladatok végrehajtása során elmélyíthették kémiatudásukat.

A játszóház programja a következő volt:

–          az „Iparis” tanárok által bemutatott látványos kísérletek,

–          az iskolai laboratóriumok megtekintése,

–          egyéni tanulói kísérletek,

–          végül mikroszkópos tanulói vizsgálatok.

Az Ipari Szakközépiskola és Gimnázium célja az évről-évre megrendezésre kerülő „Kémia játszóházzal”, hogy elősegítsék az általános iskolai kémiaoktatást, felkeltsék a tanulók érdeklődését és megszerettessék a kémia tantárgyat a gyerekekkel.

                                                                                                        Pető-Hannig Barbara

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum