Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 2 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Márton nap – Német nemzetiségi bál

Immáron 4. alkalommal rendezte meg a német nemzetiségi tagozat a Márton napi bált.

Idén is nagy érdeklődés kísérte rendezvényünket. Igazgató úr köszöntő szavai után kilenc osztály, 2 első osztályunk van, táncbemutatóját mókás vetélkedők követték. Vidám hangulatban játszottak a szülők is. Az elfogyasztott finomságok után tánctanulás, majd a tombolasorsolás volt a program. A fődíjat Martonosi Emma 1.b osztályos tanuló szülei ajánlották fel, egy 10.000ft értékű ajándékutalványt a Baricska csárdába. A tombolatárgyak között volt sütnivaló egész liba, libacomb, labda, játék, édesség, könyv, kozmetikai szerek, műszaki cikkek. Sajnos nem mindenkinek volt szerencséje, ezért néhány könnycsepp is csillogott a szemekben. Reméljük ennek ellenére mindenki jól érezte magát és jövőre is találkozunk!

Köszönöm a szülők és a kollégák segítségét a rendezvény lebonyolításában.

Dr. Kovácsné Balázs Tünde tagozatvezető

videó az eseményről

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum