Tankönyvosztás

Tisztelt Szülők!

A veszprémi Dózsa György Általános Iskolában az első tanítási napon, szeptember 2-án osztjuk a tankönyvcsomagot.

Az osztályfőnököktől az osztályteremben vehető át:.   Az alsó tagozatosok szülei a gyermek távozásakor kapják, a felső tagozatosok a délelőtt tartott órák során.

A fizetős tanulók  hozzák magukkal a csekket, amin befizették  a tankönyvcsomag árát. Számukra csak így tudjuk átadni a könyveket.

A 2- 8. évfolyamon rászorultsági alapon – korábban ingyenes  – tankönyvet rendelt tanulóink csomagjában több könyvtári könyv is szerepel majd. Ők a rászorultságot igazoló papírt hozzák magukkal abban az esetben, ha ezt még nem tették meg.

Az első évfolyamosok közül mindenki ingyen kapja a tankönyvet,  az ő csomagjukban a tartós tankönyveket könyvtári pecséttel ellátva adjuk ki, s ezeket a könyveket év végén le kell adniuk.
A kapott könyveket kérjük nézzék át alaposan, mert szeptember 5-éig visszáruznunk kell, utána már bonyolult rendezni.

Új  tanulóink részére pótrendeléssel kérjük a tankönyveket, várható érkezésük szeptember hónap második fele.

Tankönyvfelelősök