Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Vetési labor

Vetési labor

A 2012/2013-as tanévben lehetőségünk volt használni a Vetési Albert Gimnázium új Természettudományos Laborjait. Az egyik labor a fizikához kapcsolódó kísérletek elvégzését teszi lehetővé, a másik laborban a kémiai és biológiai ismeretek bővülhetnek.

 Nyolcadik osztályos diákjaink öt alkalommal látogattak el a gimnáziumba. A gyerekek csoportbontásban vettek részt a foglalkozásokon: az osztály egyik fele fizikával, míg a másik fele biológiával vagy kémiával foglalkozott.  A laborfoglalkozások témáját az aktuális tananyaghoz kapcsolódóan választottuk.

A Vetési Gimnáziumban dolgozó kollégákkal előre pontosan egyeztettük az elvégezendő kísérleteket, a kísérletekhez tartozó eszközöket ők előkészítették, a tanórákat a Dózsás tanárok tartották.

Ez a modern, új eszközökkel felszerelt labor jó lehetőség a gyerekek természettudományos érdeklődésének felkeltésére, ismereteik gyakorlati elmélyítésére.

 

Veszprém, 2013. június 16.                                                   Tislérné Ferencz Anett

Fényképek

 

/0/

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum