Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 3 vendég2 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Parlamenti látogatás

Iskolánkból összesen hatvanan, tehát az összes hetedikes, 2011. június 9-én Budapesten járt a Parlamentben. Vonattal utaztunk, külön kocsiban. Metrózás után kiléptünk a Kossuth térre, ahol tényleg mindenkinek elállt a lélegzete a csodálkozástól. Rövid várakozás és a fémdetektoros kapun való áthaladás után követtük vezetőnket a csodálatos épületbe. Megnézhettük a Szent Koronát és a koronázási ékszereket, a képviselők pihenőszobáját és az üléstermet. 50 perces sétánk után visszagyalogoltunk a Déli pályaudvarra a Lánchídon és a budai váron keresztül. Szerencsére az égiek is megkíméltek bennünket, eső nélkül megúsztuk a napot.

 

(Soltész G.)

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum