Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

ERIMA – KÉZILABDA GYERMEKBAJNOKSÁG

Az ERIMA KÉZILABDA GYERMEKBAJNOKSÁG U8 (2002) korosztályának idei országos döntőjét a Veszprém Arénában rendezték meg. A “legkisebbek” csatájában izgalmas, magas színvonalú szivacskézilabda mérkőzéseket láthattunk. Iskolánk 8 éves kézisei a 6. helyet vívták ki maguknak, amihez gratulálunk és további sok sikert kívánunk. Köszönjük Tünde néni (Nagy Róbertné)  és Kati néni (Marosné Bedőcs Katalin) közös munkáját.

Csapattagok:
Szűcs Balázs
Lipták Dániel
Müller Martin
Csizmazia Marcell
Szöllőskei Levente
Prókai Milán
Endrész Márton
Bánó Szabolcs
Szabó Martin


(Sz. Eisenbeck Dóra)

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum