Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

KÉZILABDA – DIÁKOLIMPIA

KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA
Iskolánk III. korcsoportos kézilabdásai számára a nyári szünet előtti utolsó megmérettetés a diákolimpia országos döntője volt. Erre a rendezvényre az ősszel nevezett 176 kézilabdacsapat közül a négyszeres selejtező után a legjobb nyolc került. A Miskolcon lebonyolított, 4 labdajátékot is magába foglaló verseny nagyságát és színvonalát mutatja, hogy a diósgyőri várban az olimpiai láng meggyújtása előtt a sportolók letették az olimpiai esküt. Diákjaink a nagyszerű mérkőzések során az előkelő 2. helyet szerezték meg. Gyerekeknek és edzőjüknek (Nagy Róbertné) szívből gratulálunk és jó pihenést kívánunk a nyárra!

Csapattagok:
Csomai Pál
Lángi Roland
Bábos Marcell
Csirke Balázs
Szöllőskei Gergő
Gerendi Ákos
Karli Péter
Czetti Gergő
Szomódi Szabolcs
Plank Dávid
Szántai Dominik
Véber Kevin


(Sz.Eisenbeck Dóra)

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum