Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 2 vendég4 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Boldog születésnapot Dózsa!

20211011_080754b

Hétfő reggel igazgató bácsi az iskolánkról beszélt a hangosban. Arról, hogy születésnapja van a sulinak, s hogy már 82 éves!

 

Az osztályfőnöki óra ezúttal rendhagyó volt az 5.b-ben, Zsuzsa nénivel körbesétáltuk az épületet, s közben ő is, mi is felidéztük a Dózsa iskolához fűződő emlékeinket. Még csak az ötödik elején járunk, de már nagyon sok mindenre jó visszaemlékezni!

 

A karácsonyi műsorra (Enikő), a testvérosztállyal való korcsolyázásra (Csanád), az első osztálykirándulásra (Enikő), a hóemberépítésre Éva néniékkel (Emese), a kisebb tesók iskolakezdésére (Fanni), egy jó színházi előadásra (Milán), Kata érkezésére az osztályba (Dia) vagy a farsangi cicákra (Kata), s még egy balszerencsés földre érkezés a tesiórán (Ancsi) is emlékezetes lehet!

De szép emlék a tihanyi kirándulás (Dani), az iskolai nyakkendők felkötése (Szilárd), a kidobózások a hármas tornateremben (Zsombor), az ünnepi műsorok (Dorina) és persze a német táncórák Erzsi nénivel (Zorka)!

 

Reméljük, mire az iskolánk 85 éves lesz, mi is még sok szép közös „dózsás” emlékkel leszünk gazdagabbak!

 

 

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT DÓZSA ISKOLA!

az 5.b osztály

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum