Boldog születésnapot Dózsa!

20211011_080754b

Hétfő reggel igazgató bácsi az iskolánkról beszélt a hangosban. Arról, hogy születésnapja van a sulinak, s hogy már 82 éves!

Az osztályfőnöki óra ezúttal rendhagyó volt az 5.b-ben, Zsuzsa nénivel körbesétáltuk az épületet, s közben ő is, mi is felidéztük a Dózsa iskolához fűződő emlékeinket. Még csak az ötödik elején járunk, de már nagyon sok mindenre jó visszaemlékezni!

A karácsonyi műsorra (Enikő), a testvérosztállyal való korcsolyázásra (Csanád), az első osztálykirándulásra (Enikő), a hóemberépítésre Éva néniékkel (Emese), a kisebb tesók iskolakezdésére (Fanni), egy jó színházi előadásra (Milán), Kata érkezésére az osztályba (Dia) vagy a farsangi cicákra (Kata), s még egy balszerencsés földre érkezés a tesiórán (Ancsi) is emlékezetes lehet!

De szép emlék a tihanyi kirándulás (Dani), az iskolai nyakkendők felkötése (Szilárd), a kidobózások a hármas tornateremben (Zsombor), az ünnepi műsorok (Dorina) és persze a német táncórák Erzsi nénivel (Zorka)!

Reméljük, mire az iskolánk 85 éves lesz, mi is még sok szép közös „dózsás” emlékkel leszünk gazdagabbak!

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT DÓZSA ISKOLA!

az 5.b osztály