Kedves Szülők! Tisztelt Támogatóink!

A Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola közössége és alapítványa nevében ezúttal is tisztelettel megköszönjük a DÓZSA ISKOLÁÉRT ALAPÍTVÁNY-hoz érkezett támogatásokat, azt, hogy a 2020.évben (és az azt megelőző években) iskolánkat választották személyi jövedelemadójuk 1 %-ának felajánlására.

Az elmúlt évek során az alapítvány céljainak megvalósításához jelentős támogatásokat kaptunk.

Legutóbb, a felajánlott szja 1%-ból 720515 Ft érkezett alapítványunkhoz.

A 2020. évben az alapítvány ismét támogatta, a táborozásokat, iskolai rendezvényeket, tanulmányi versenyeket. Iskolabútorok, padok felújításában segített.

Sporteszközöket, játékokat, labdákat, innovatív taneszközök, jutalomkönyveket vásároltunk.

Az alapítvány lehetőséget teremtett a könyvtári mesekönyv és ifjúsági regény állomány fejlesztésére is.

Előre is tisztelettel megköszönjük, ha a 2021. évben is iskolánkat támogatják, és a Dózsa Iskoláért Alapítványt jelölik meg kedvezményezettként. A támogatást a továbbiakban is tárgyi feltételeink javítására, bővítésére, gyermekeink táboroztatására, jutalmazására és a külföldi kapcsolatok lebonyolítására kívánjuk fordítani.

Tájékoztatjuk, hogy az alapítványunk az idei évben is jogosult a személyi jövedelemadó 1%-ának fogadására.

Kérjük, adóbevallásában jelölje meg kedvezményezettként alapítványunkat:

Dózsa Iskoláért Alapítvány

18918634-1-19

Veszprém, 2021. március 1.

Segítő támogatásukat tisztelettel megköszönjük.

Dr. Hajdu Rudolfné                                             Lengyel Károly

Dózsa Iskoláért Alapítvány                                            igazgató