Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 1 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Mikulás járás az alsó tagozaton

December 6-án, pénteken már az alsós épületbe lépve a nagyszakállú és segédei fogadták a dózsás kisdiákokat. Hamarosan az osztálytermekben is felkeresték őket, ahol a Mikulás örömmel nyújtotta át a sok jó gyereknek az ajándékot, akik ezt szép versekkel és csodálatos énekszóval köszönték meg.

Kissé meg voltak illetődve és meglepődve, hogy személyesen találkozhattak a Mikulással s természetesen a krampusz lányokkal is.

 

Köszönjük a felsős diákönkormányzat nevében, hogy Krizmanich Kata, Balogh Dorina, Lőrincz Panna, Mária Kata, Kalamász Rebeka és Németh Lili a 7.b-ből vállalták a felkérést és lelkesen segédkeztek a nagyszakállúnak az ajándékosztásban a délelőtt folyamán.

 

A képgalériában tekinthetők meg Lechner András hangulatos fotói, melyeket köszönünk.

mikulás

 

Lambert Zsuzsanna

felsős diákönkormányzatot segítő pedagógus

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum