Felsős Halloween játszóház

Már hosszú évek óta hagyományosan megrendezzük felsős angolt tanuló diákjainak a Halloween vetélkedőt. A délután házigazdája Rácsai Róbert tanár úr volt, segítségére volt az előkészítésben és a lebonyolításban Kisné Hudák Kata néni. A délután során megismerkedhettek a gyerekek a Halloween ünnep gyökereivel, eredetével és jelentésével. A vetélkedő keretein belül felhasználhatták megszerzett tudásukat, jártasságukat különböző területekről (történelem, irodalom, technika, rajz, testnevelés, angol nyelv…).

Elsősorban 5.-6. osztályokból jelentkeztek csapatok, a jó hangulatú vetélkedőn voltak ügyességi feladatok, és tesztek, valamint a gyerekek kreativitását megmozgató részek is. A program elején látogatást tettek a negyedik osztályosok, akik tanáraik vezetésével közös éneklésre és mondókázásra hívták a csapatokat.

A felsős halloween-i vetélkedőről készült fényképek ide kattintva megtekinthetők

Idén a 6.B osztály IT nevű csapata nyerte a pontversenyt, de minden résztvevő kapott jutalmat.