Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 6 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

SULIRÁDIÓ

SULIRÁDIÓ

 1. március 20.

Sziasztok, jó reggelt kívánok kedves dózsás diáktársak! A sulirádió március 20-ai adásával jelentkezünk.

Jó reggelt és szép napot kívánok én is valamennyi dózsás diáknak!

Csillag Zsolt halak témakörben feltett múlt heti kérdésére a helyes a választ sajnos nem küldött be egyetlen diákunk sem, kecsege latin nevét Zsolt olvassa fel most, akinek köszönjük a kérdéseit és a vállalkozó kedvét. Jövő héten értékeljük a halak témakörben, 4 héten keresztül legtöbb jó választ küldő diákokat.

Köszönjük, hogy a 4. b osztályosok és a Bánné Borbás Éva néni a múltkori állatok témakör feladványai után a növényekkel kapcsolatos érdekes kérdéssort állítottak össze. Halljuk az Okoskodó műveltségi játékunk eheti kérdését, melyre csütörtök délig várjuk a magfejtéseiteket.

 1. b. osztályosok kérdése: Melyik volt 2016-ban és melyik lesz 2017-ben az vadvirága? Csütörtök délig várjuk megfejtéseiteket.

Pénteken iskolánkból 9 tanuló vett részt a NyelvÉsz Nemzetközi Anyanyelvi Verseny megyei döntőjén.

Nagyon szép eredményeket értek el a dózsás diákok.
1. helyezést ért el, tehát az országos döntőbe jutott tanulóink: 
Ondró Máté 1. c osztály   Felkészítő: Kereszturi Zsuzsanna
Érsek Titusz 5.b osztály   Felkészítő: Tóth Emese
Süveges Luca  7.a osztály   Felkészítő: Bencsik Józsefné

 

 1. helyezést ért el, lehet, hogy ő is részt vehet az országos döntőn:
  Bogdán Benedek  7. a osztályos tanuló  Felkészítő: Bencsik Józsefné
  További helyezettek, ők jutalomban részesültek:
  8. hely:  Vámosi Kamilla 4.c osztály   Felkészítő: Csom Andrea
  8. hely: Jankovics Bendegúz 6.a osztály Felkészítő: Tóth Emese

 

Eredményesen szerepelt még a döntőben Sélyi Panna 2.a osztályos tanuló, felkészítője Horváthné Kovács Valéria, Krizmanich Kata 4.bosztály, felkészítője Bánné Borbás Éva, Grám Botond Tamás 5.b , felkészítője Tóth Emese.  Szívből gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanáraiknak.

Szombaton, Nagykanizsán megrendezett Duna Star táncversenyen Bogdán Márta, Sándor Bori, Sándor Julcsi, Menyhárd Lidi, Szilágyi Dorka 3 produkcióval a 3. helyen végzett, egy produkcióval első helyezést értek el a B kategóriában. Szilágyi Dorka a szólójával első helyezést ért el az A kategóriában, így kijutott a világbajnokságra.

Kedves felsős diákok! A diákönkormányzat következő megbeszélését ezen a héten, pénteken 14 órakor tartjuk a 004-es teremben, ahol kérem, hogy osztályonként egy diáktanács tag képviseltesse magát. Várjuk ötleteiteket és javaslataitokat az április 24-ei föld napja és a júniusi diáknappal kapcsolatban is.

Mosolygós napot, élményekkel teli hetet, szép tavaszt kívánunk nektek! Szeretettel köszöntjük Zsuzsa nénivel együtt a név- és születésnapjukat ezen a héten ünneplőket, sok örömet és boldogságot kívánunk nekik! Most átadom a szót Márta néninek.

 

Hunyadvári Ádám                                    Lambert Zsuzsanna

6.c osztályos diák                                 felsős DÖK segítő tanár

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum