Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 5 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

’Az év környezetvédője’

A KÖRNYEZETVÉDELMI VILÁGNAP1414516536qdraj
alkalmából a diákönkormányzat megalapítja

’Az év környezetvédője’
díjat,
és meghirdeti

Az év környezetvédője pályázatot

A pályázat tárgya

Pályázni lehet olyan írással (dolgozattal), ötlettel, tevékenységgel, amely az iskola, a város; a szűkebb vagy tágabb környezet állapotának megőrzését, gyarapítását segíti. Pályázhatnak egyének vagy közösségek is.

Aki a nyári szünetben vagy a 2016-17-es tanév során olyan tevékenységet végez, olyan ötlettel áll elő, vagy olyan írásművet alkot, amely a fenti célnak megfelel, benyújthatja a pályázatát egyénileg vagy társaival együtt.

A pályázat benyújtásának módja

A pályázatot 2016. október 15-től 2017. március 31-ig lehet benyújtani Lambert Zsuzsanna, diákönkormányzatot segítő pedagógusnak vagy Bán Mihály technika tanárnak.

Amennyiben írásműről, pl. iskolai dolgozatról van szó, akkor magát a dolgozat szövegét, amennyiben ötletről, akkor az ötlet leírását, amennyiben végrehajtott cselekedetről, akkor annak időpontját, leírását és a résztvevők nevét kell a pályázatban szerepeltetni.

Elbírálás

Az elbírálás minden tanév második felében, tavasszal történik. A beérkezett pályázatok közül pedagógusokból, szülőkből, diákokból álló bíráló bizottság választja ki a győztest. A díj átadására valamelyik környezetvédelemhez kötődő jeles napon (Víz Világnapja, Föld Napja, Madarak és Fák Napja, Környezetvédelmi Világnap) kerül sor.

Díjazás

A díj: környezetvédelmi emléksapka + oklevél
A sapka leírása: fehér színű napellenzős (‘baseball’) sapka, napelemes ventilátorral.

A sapka felirata:     AZ ÉV KÖRNYEZETVÉDŐJE

                                               győztes pályázó neve
                                               évszám
                                               Dózsa György Iskola, Veszprém  

Várjuk a pályázataitokat!

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum