Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Kölyök Atlétika sikerek

Iskolánk 1- 3. osztályos tanulói vettek részt a Veszprémi Egyetemi Stadionban rendezett Kölyök Atlétikai versenyen 2016. november 19-én, szombaton. A viadalon használt sporteszközöket (szivacsgát, ugrószalag, sípoló labda…) iskolánk kisdiákjai jól ismerték, mert a korábbi években is használták testnevelés órákon

Öttagú csoportok vetélkedtek gát-és sprintváltóban, helyből távolugrásban, dinnye- és sípoló labdadobásban. A Bajnokok, Pille, Pitypang és Szuper kék nevet választó csapatok tagjai sportszerűen versenyeztek és jól teljesítettek.
Az eredményhirdetéskor mindenki oklevelet és sportos csokit kapott.

Gratulálunk a résztvevő diákoknak:

Baróti Nóra, Érsek Mózes, Ferenczi Dávid, Grám Lili, Hutvágner Kornélia,

Karli Benedek, Kiss Natália, Kovács Botond, Kovács Máté, Ködöböcz Emma,

Lakatos Dávid Lakatos Kristóf, Marton Csenge, Mocsár Koppány, Pfennig Luca,

Sári Réka, Sényi Virág, Süveges Kata, Szilák Noémi, Vörös Nóri

atletika-verseny-sikerekSzabóné Harlai Katalin tanító

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum