Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 2 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Kézmosás világnapja

kepkivagasOktóber 15 én tartják a Kézmosás Világnapját. Ezen alkalomból a harmadik osztályosoknak rajzpályázatot  és játékos vetélkedőt hirdetett az iskola védőnője.Sok szép rajzot készítettek a gyerekek, ezek közül néhány megnézhető a galériában és az iskola orvosi szobájában. A vetélkedő feladatai során a védőnő felhívta a tanulók figyelmét , miért is fontos a kézmosás és hogyan is mossunk helyesen kezet! A vetélkedő végén a gyerekek nem mentek el üres kézzel a DM Drogéria és az Iskola Alapítványa  jóvoltából .

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum