Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 7 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

2016 Kiszebáb égetés

0742016.február 10-én az ovisuli résztvevői közös kiszebáb-égetésen vettek rész a Dózsa iskolában. A téltemetés régi népszokását elevenítik fel már évek óta a szervezők, mely minden évben nagy sikert arat. Így volt ez idén is, a szemerkélő eső ellenére. Bevezető programként az ovisulira érkező gyerekek saját kis kisze-bábot készítettek, melyet magukkal vihettek emlékül. A kézmüveskedés után került sor az igen látványos kiszebáb-égetére az iskola udvarán. Közben a megtanult gond- és télűző mondókát mondták gyerekek és felnőttek közösen.

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum