Képzőművészeti karácsony a Zonta Clubban

Megtisztelő felkérést kapott iskolánk a veszprémi Zonta Clubtól, akikkel  2014-es év óta értékteremtő az együttműködésünk.

A Club 20 éve rendez advent idején színvonalas képzőművészeti tárlatot.
A Petőfi Színházban december 4-én, pénteken 16.30 órakor nyílt meg Szász Endre elismert festő-és grafikus művész emlékkiállítása, melyen jelen volt a művész özvegye is.
A nívós tárlaton Csehó Eszter Zsófia, iskolánk végzős növendéke lépett fel és adta elő értő tolmácsolásban a Faág című novellát.
Köszönet az őt felkészítő tanár kollegáknak, Kárpáti Gyöngyi és Tóth Emese tanárnőknek.
A szépszámú és műértő közönség hálás tapssal, Sulákné Hontai Mária a Zonta Club soros elnöke pedig az önkéntesség jelképével, egy szál sárga rózsával köszönte meg Eszter alkalomhoz illő, meghatóan szép előadását.

Méltán voltunk büszkék diákunkra!

Lambert Zsuzsanna
Felsős diákönkormányzati vezető