Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Séta a színfalak mögött

November 9-én hétfőn a TIA program keretében a 4.b és c osztályok színházlátogatáson vettek részt.

Először a stúdiót néztük meg. Az egyik oldalán tükrök voltak, melyek a táncpróbákon segítenek a szereplőknek. Utána a varrodákba mentünk. Külön volt a férfi és női jelmezek műhelye. Végiggyalogoltuk a folyosókat, majd a raktárakat fedeztük fel. Az előadásokhoz használt kellékeket tárolják itt. Csak utána következett a színpad. Megismerkedtünk a jobb és bal oldalával, a különböző járásokkal. Ott derült ki, hogy a színházban nagyon szigorú szabályok uralkodnak.

Köszönjük a lehetőséget, hogy bejárhattuk a számunkra eddig rejtett zugokat!

DSCF9144DSCF9119

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum