Sulirádió 2015. 10. 19.

Tudáspróbák:

A Városi Könyvtárhasználati vetélkedőn iskolánkat a 6. a osztályból 3 tanuló képviselte: Pölös Gréta, Bogdán Benedek, Szauter Benedek. 3. helyezést értek le.

Gratulálunk teljesítményükhöz.

imagesSporteredmények:

10.18-án Zalaegerszegen rendezett judo versenyen iskolánkat és a Veszprémi Judo Klubot 3 versenyző képviselte sikeresen.

Windischmann Botond (2.d) 3. helyezett lett.
Németh Zétény (1.b) élete első 2 győzelmével 1. helyezett lett.
Németh Bulcsú (4.c) szintén 1. helyezett lett.

Szunter Benedek a Reménység vívóversenyen a 6. helyezést érte el.

Kerekes János a Tatabányán megrendezett Atlétika Versenyen fiú 2003-2004-es korcsoportban 1800 méteren 5. helyezést érte le.

Dabasi Marcell (5.b)a hétvégén megrendezett Veszprémi atlétikai versenyen első helyezett lett.

Gratulálunk nekik és további szép sikereket kívánunk.

Rendezvények:
Ezen a héten csütörtökön töklámpást faragó versenyt hirdettünk az alsó tagozatos gyerekeknek. A munkákat október 20-ig várjuk a 2.c osztályban.

Új szakkör:

Novemberben indul az Elsősegélynyújtó szakkör az iskolánkban. Akit érdekelne a lehetőség, valamint a hétfő, szerda, vagy a csütörtök délután megfelel számára, jelentkezzen Licsárné Erika védő néninél az orvosi szobában időpont egyeztetés miatt.