Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 4 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Erdei iskola 5.a

image001Balatoncsicsó 2015. június 16-18.

Kedden menetrendszerinti busszal utaztunk Balatoncsicsóra. Nem gondoltuk, hogy az utazás a környék falvainak teljes bejárását jelenti, de legalább nem unatkoztunk!

Megérkezésünk után elfoglaltuk a 4 ágyas szobákat. Kellemes, barátságos a Nivegyvölgyi-IfiSzálló, ami az iskola tetőterében került kialakításra. Késő délután nagyszerű és izgalmas csapatversenyt szervezett Éva néni, aki a programok szervezője volt. Másnap 7 kilométeres túrát tettünk. A Balázs-hegyről csodálatos panoráma tárult elénk. Délután a fazekasmesterséggel ismerkedtünk, alkotásainkat haza is hozhattuk. Este kemencében sült langallót ettünk és búcsú-partyt rendeztünk. Utolsó nap még kedvenc játékunkat élvezhettük, a számháborút. A 3 nap alatt összesen 11-szer játszottuk! De nem tudtuk megunni. A számok teljesen elhasználódtak, de mi fáradhatatlanok voltunk. Nagyon jól éreztük magunkat. Sokat nevettünk, játszottunk és igazán finom ételeket ettünk. Szívesen magunkkal hoztuk volna a szakácsot.

Hazautazásunk is élmény volt, ez is 1 és fél óráig tartott, de újra mennénk vissza.

Balázs Tünde

  image002 image003

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum