A 2015/16-os tanévre vonatkozó tankönyv információk

booksA TANKÖNYVOSZTÁS IDEJE: 2015. szeptember 1–2.

A KELLO nem küld díjbekérőt a nyáron. A fizetős tanulók csekkben végződő számlát fognak kapni a tankönyvcsomagjukkal együtt.

A BEFIZETÉSI HATÁRIDŐ: 2015. szeptember 15.

A számlával együtt két példány tankönyv átadás-átvételi dokumentumot is fognak kapni, amelyeket csak a szülő/törvényes képviselő írhat alá. Ezeket aláírva kérjük visszaküldeni szeptember 2–3-án.

INGYEN TANKÖNYV:

A leendő 1. 2. és 3. évfolyamon mindenki ingyen használatra kapja a tankönyveket.

4-8. évfolyamon az eddig megszokott feltételek – három- vagy többgyerekes családban élők, tartós beteg, sajátos nevelési igényű illetve rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő – megléte esetén kapja ingyen használatra a tankönyveket a tanuló. A normatív támogatásra jogosultaknak – 4-8. évfolyam-:

2015. október 1-jén fennálló jogosultságukat

igazolniuk kell a jogosultságukat igazoló dokumentum másolatának leadásával..

Akiknek már van olyan igazolásuk, ami az október 1-jei állapotra érvényes, hozzák be a másolatát, és adják le június 15-éig.

Tankönyvcsomagról

Az átvett új tankönyveket az átvétel napján ellenőrizzék át, hibás könyvek visszaküldésére szeptember 8- áig van lehetőségünk.

Veszprém, 2015. június 4.

Bencsik Józsefné és Szabóné Fuit Zsuzsanna
tankönyvfelelősök