Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

A horvát-magyar diákcsere projekt 2015

Ebben a tanévben folytatódott közös munkánk a horvát iskolákkal. Márciusban láttuk őket vendégül. Projekttémánk Utazás Horvátországba illetve Magyarországra volt. A bemutatókat megtartottuk, melyet német nyelvű feladatok megoldása, daltanulás, gokartozás és autós-szimulátoron való játék követett. Természetesen kirándulások is kiegészítették a programot. Bakonybél, Pannonhalma, Budapest, Tihany, Balatonfüred, Herend idén is sikert aratott. Hangulatos búcsúest zárta a hetet.

image005

Nem sokat kellett várni a visszaútra! Májusban utaztunk 16 diákkal Horvátországba. A kedves fogadtatás másnapján kirándulást tettünk a Plitvicei tavakhoz. Ellátogattunk Rijekába, Opatijába és mindenki nagy örömére kipróbáltuk az Adriai-tenger vizét is. Megtekintettük Zágráb nevezetességeit is. image009

Iskolánkat az a megtiszteltetés érte, hogy meghívást kaptunk egy szakmai konferenciára.

image007

I

Dr. Kovácsné Balázs Tündét felkérték arra, hogy mutassa be, hogyan történik az iskolában a német nyelv oktatása. Számoljon be a tagozat programjairól, módszereiről, melyek a nyelvoktatást segítik. Összegezze a horvát-magyar diákcsere tapasztalatait. A konferencia különlegessége volt az is, hogy tanulóink is itt mutatták be prezentációikat a meghívott vendégeknek. Ez óriási feladat jelentett számunkra, hiszen eddig csak az adott iskola, adott csoportja előtt történt mindez.image001

Szakmailag sikeres, élményekben gazdag hetet zártunk. Várjuk a folytatást!

 

 

image003

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum