Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Újra Mackó Nap

DSCF8289 DSCF8291

Idén februárban szakítva a hagyományokkal nem plüssmackók, hanem medvés mesekönyvek gyűjtésére biztattuk a gyerekeket. Szép számmal érkeztek a szebbnél szebb régi és újabb kiadású mackós kötetek, melyeket az iskola könyvtárában állítottunk ki. Ugyanitt került megrendezésre vidám hangulatú vetélkedőnk, mellyel a legkisebbeknek igyekeztünk örömöt szerezni. A gyűjtögetésben kiemelkedett a 2.b és az 1. a osztály. A feladatokat is sikeresen megoldották, a legügyesebbnek az 1.b és a 2.c osztály csapata bizonyult.

A szervező tanító nénik: KeresztúKöszönjük a részvételt.ri Zsuzsanna, Gálné Gacsal Erika

DSCF8294

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum