Segítség, csúszik!

A tanító nénik újabb jó ötlettel kedveskedtek. Szombaton, mivel tanítási nap volt, úgy gondolták, hogy elvisznek minket korizni. Együtt buszoztunk a korcsolyapályához. Néhányan saját korcsolyát vittünk, de volt, aki ott bérelt.

Izgatottan léptünk a jégre. 20150110_101337Voltak közülünk, akik most próbálkoztak először, ők a pálya szélén kapaszkodtak az elején. Egy kis idő után már ők is élvezték a jégen való csúszkálást. Szerencsére volt néhány kedves szülő, akik segítettek az ügyetlenebbeknek.

A tanító nénik ott drukkoltak a pálya széléről, közben fényképeket készítettek rólunk. A korcsolyázni tudó osztálytársaimmal nagyon élveztük ezeket a pillanatokat.

Amikor elfáradtunk, kimentünk a melegedőbe enni, inni. Sajnos, mivel tanítási nap volt, várt ránk az iskolában egy matekóra, így a korcsolyázás a végéhez közeledett. Nagyon jól éreztem magam, remélem, hogy mások is kedvet kaptak és néha elmennek a családjukkal is.

Bogdán Márta 3.a