Beiratkozás
Látogatók
Felhasználó: > 2 vendég1 robot
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Segítség, csúszik!


A tanító nénik újabb jó ötlettel kedveskedtek. Szombaton, mivel tanítási nap volt, úgy gondolták, hogy elvisznek minket korizni. Együtt buszoztunk a korcsolyapályához. Néhányan saját korcsolyát vittünk, de volt, aki ott bérelt.


Izgatottan léptünk a jégre. 20150110_101337Voltak közülünk, akik most próbálkoztak először, ők a pálya szélén kapaszkodtak az elején. Egy kis idő után már ők is élvezték a jégen való csúszkálást. Szerencsére volt néhány kedves szülő, akik segítettek az ügyetlenebbeknek.


A tanító nénik ott drukkoltak a pálya széléről, közben fényképeket készítettek rólunk. A korcsolyázni tudó osztálytársaimmal nagyon élveztük ezeket a pillanatokat.


Amikor elfáradtunk, kimentünk a melegedőbe enni, inni. Sajnos, mivel tanítási nap volt, várt ránk az iskolában egy matekóra, így a korcsolyázás a végéhez közeledett. Nagyon jól éreztem magam, remélem, hogy mások is kedvet kaptak és néha elmennek a családjukkal is.

Bogdán Márta 3.a

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum