Adventi játék és kézműves délután a felső tagozaton

Az ünnepvárás hangulatában, a szépen feldíszített karácsonyfa tövében rendeztük meg december 18-án délután másodízben, az adventi játékdélutánt és játszóházat.

A diákönkormányzat ez évben kézműves játszóházi kínálattal várta a felső tagozatos diákokat a felső folyosó zsibongójában.

A kellemes ünnepváró hangulatról a forró teán (köszönhetően Rácsai Andi néninek és Gerti néninek) és süteményeken kívül, a közös társasjátékozás és a kézműves fogalakozások is gondoskodtak.

A közel 60 lelkes érdeklődő diák a délután folyamán Ilcsik Andi nénivel egyedi és ízléses festett üvegmécsest, Wéber Csilla nénivel különleges mandala mintákat és díszített narancsokat készíthetett, de nagy sikere volt a színes gumikarkötő készítésének is, amelynek fortélyait egymással osztották meg a gyerekek. Scher Noémi néni társasjátékai sokakat ültettek le az asztalok köré.

Az ünnepvárás jegyében örömmel voltunk együtt és jó volt látni a diákjaink lelkes érdeklődését.

Lambert Zsuzsanna
Felsős DÖK vezető