Kosárlabdás siker

Dózsás fiaink február 26-án játszották a városi diákolimpia döntőjét a Dózsa iskola Megyeri tornatermében. Ezúttal az  ellenfél a Cholnoky Jenő Általános Iskola 7. és 8. osztályos kosaras ifjai voltak. A 4×10 perces csatában fordulatos, kemény küzdelemben kivívták a dózsások a városi 1. helyezést.

Az eredmény nem meglepő. Évek óta a városi és a megyei élvonalban van a csapat. Technikai és taktikai tudásuk mellett bámulatos az a küzdőszellem, ami végig jellemezte a fiúk játékát.

Edzőjük Veress József az iskola igazgatója, aki nem mellesleg egyben testnevelő tanár is.

Szívből gratulálunk Nekik és mi, dózsások ígérjük, hogy a megyei döntőn segítjük Őket a szurkolásunkkal, ami március 21-én pénteken kerül megrendezésre.

Nagyné Csapó Marianna