Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Farsang 2014

Az idén is farsangi bállal búcsúztattuk a telet. Minden eddiginél több osztály mutatkozott be nagy tetszést arató táncos produkcióval. Rengeteg különleges és ötletes jelmezes vonult fel. Mint mindig,most is sikeres volt a táncverseny,tombola,táncház,zsákbamacska,arcfestés. A büfé kínálata is ellenállhatatlan volt. Köszönettel tartozunk minden kedves Szülőnek,azért az igényes és kreatív munkáért,aminek segítségével sikeres farsangot rendezhettünk. Emlékeztetőül nézzetek meg néhány képet és videót,hogy jövőre is hasonló jókedvvel farsangolhassunk.

                                                                                                          2.A osztály

banyatánc

P1030598DSC01153 másolataP1030594DSC01161 másolata

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum