Országos döntősök

ORSZÁGOS DÖNTŐSÖK

2013. november 22-én került sor a Deák Ferenc Általános Iskolában a BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY körzeti fordulójának eredményhirdetésére.

Ide két megye – Fejér és Veszprém – versenyzői közül évfolyamonként a hat legjobban teljesítő négy-négy fős csapat kapott meghívást.

Ezúton is köszönjük a Deák iskolának a színvonalas, tartalmas ünnepséget, amelyen a díjazottakat köszöntötték.

Iskolánkat a Szófoszlányok 6.a osztályos csapata is képviselte, és gyönyörű 3. helyezéssel büszkélkedhetnek!!!

Különösen értékes ez a dobogós eredmény, mivel a 6. évfolyamon a fent említett megyékben összesen 53 csapat indult.

A csapat tagjai:                                        Kárpáti Eszter

Lengyel Katalin

Samu Luca

Véber Liza

Felkészítőjük: Tóth Emese tanárnő

Nagyon büszkék vagyunk a 8.a osztály Spiritusz nevű csapatára!

Az elérhető 167 maximális pontból 162 pontot teljesítettek.

Bár a körzeti fordulón 2. helyezést értek el, de kimagasló eredményük miatt meghívást kaptak a december 7-re, a Tatán megrendezésre kerülő országos versenyre is. A Kossuth iskola diákjaival egyetemben ők képviselik majd megyénket és városunkat.

A csapat tagjai:                                         Balogh András

Kerekes Sarolta

Lengyel Dorottya

Stáhl Laura

Felkészítőjük: Kárpátiné Németh Gyöngyi tanárnő

Gratulálunk valamennyi díjazottunknak és sikeres felkészülést kívánunk a „Spiritust” tagjainak!