Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Ovisuli Hans Hase-val/ Deutsch mit Hans Hase für Vorschulkinder

Novembertől április végéig, heti rendszerességgel vehettek részt a német nyelv iránt érdeklődő nagycsoportos gyerekek az iskola előkészítő foglalkozásokon. A nagy érdeklődésre tekintettel két csoportot is indítottunk. Az eltelt hetek alatt a gyerekek megismerkedhettek egymással, a leendő tanító nénikkel, az iskolával. Sokat énekeltünk, mondókáztunk, játszottunk németül. A megszerzett tudásukról büszkén számot adhattak az ovi-sulis gyerekek szüleiknek, nagyszüleiknek, testvéreiknek a bemutató záró foglalkozáson.

Kedves leendő első osztályosok! Várunk Benneteket szeptemberben!

foto 320 foto 346 foto 371 foto 383 foto 406

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum