Beiratkozás
Látogatók
Statisztika
2011. márciusa óta Ön a látogató számláló
látogatónk!

Látogatottsági adatok
Bejelentkezés

Hans Hase Musical

Iskolánk nemzetiségi tagozata idén ünnepli 15. évfordulóját. Az ünnepi gálára a harmadikosok és a negyedikesek közösen készülnek egy különleges műsorral. A budapesti Goethe Intézet munkatársai készítettek egy gyermekmusicalt, amelyet most a mi iskolánk tanulói visznek színre. Felnőtt segítőik: Módri Györgyi néni a Petőfi Színház színésznője, valamint Éva néni és Judit néni. A képek a próbákon készültek, amik már november óta folynak.

Az előadás június 8-án 10 órakor lesz a Pannon Várszínházban.(volt VMK)

K.L.J.

Hozzászólás (bejelentkezés szükséges!)

(Megjelenés előtt el kell fogadni egy adminisztrátornak!)

Spacebuzz
Europe Code Week
Pályázatok
Képek gyüjteménye
Arhívum